Bine ati venit pe Winter Anime,un forum cu tematica iernii,unde va asteapta jocuri,distractie si multe altele!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Ce crede un Ananas despre tine?

In jos 
AutorMesaj
Hinamori
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Ce crede un Ananas despre tine?   Sam Apr 11, 2009 6:44 pm

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz:%201210325365

Rezultatul meu a fost:
Ananasul crede ca esti tare.Si te adora.Esti la fel de crazy ca el si curand o sa`ti creasca frunze si o sa te faci galben/a Sfat:Stai linistit/a!Nu va veni sa te manance peste noapte.

Ce Tare
:emoticon6:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mikato Okimicki
Anime new member

MesajSubiect: Re: Ce crede un Ananas despre tine?   Mar Apr 14, 2009 6:22 am

Ce crede un Ananas despre tine? Rezultatul meu a fost: "Ananasul crede ca esti o persoana simpatica,insa ai niste parti pe care le uraste.
Sfat:Nu dormi cu geamul deschis!In noptile in care nu va avea ce sa manance,te va alege pe tine!" Al tau care este? Click [url=http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz: 1210325365]aici[/url] si afla!

Da sigur..iar eu sunt Maica Tereza. -.-''
Sus In jos
Yuuki Cross
V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Ce crede un Ananas despre tine?   Mar Apr 14, 2009 3:00 pm

Ananasul crede ca esti tare.Si te adora.Esti la fel de crazy ca el si curand o sa`ti creasca frunze si o sa te faci galben/a Sfat:Stai linistit/a!Nu va veni sa te manance peste noapte.

Tare mey, oare chiar exista ananasuri carnivore? O_< (glumesc)
Sus In jos
Anna
Admin

MesajSubiect: Re: Ce crede un Ananas despre tine?   Sam Apr 18, 2009 1:21 pm

Ananasul te uraste!Nu esti pe placul lui,si sigur vei fi urmatoarea lui tinta Sfat:Nu mai dormi in veci! Smile)

V.I.P.
V.I.P.

MesajSubiect: Re: Ce crede un Ananas despre tine?   Lun Apr 20, 2009 9:12 pm

hehe..sunt la fel de crazy ca un ananas carnivor..numa' ca nu exista asa ceva -.-" Smile)
Sus In jos
Dayane
Anime member

MesajSubiect: Re: Ce crede un Ananas despre tine?   Sam Mai 23, 2009 1:08 pm

Ce crede un Ananas despre tine? Rezultatul meu a fost: "Ananasul crede ca esti tare.Si te adora.Esti la fel de crazy ca el si curand o sa`ti creasca frunze si o sa te faci galben/a
Sfat:Stai linistit/a!Nu va veni sa te manance peste noapte." Al tau care este? Click [url=http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz: 1210325365]aici[/url] si afla!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce crede un Ananas despre tine?   

Sus In jos

Ce crede un Ananas despre tine?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)
» 2.Noutati media
» 11. Kiralik Ask - comentarii
» 6. Kiralik Ask - comentarii
» Timpul fericirii - Mutluluk zamani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Winter Anime :: ~Teste/Quiz-uri~ :: Quiz-uri-
Mergi direct la: